تبلیغات
اشک انار (ادبی ،اجتماعی)) - مسلمانان مظلوم میانمار چه فرقی با مردم غزه دارند؟ چرا کسی فریاد نمی زند؟
نسل‌کشی ادامه دارد...
انتشار عکسی از سرقت اعضای بدن مسلمانان در میانمار
با انتشار عکسی جدید، برای چندمین بار، سرقت اعضای بدن مسلمانان روهینگیایی توسط دولت میانمار مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت.
به گزارش جبهه جهانی مستضعفین، سرقت اعضای بدن مسلمانان در میانمار همچنان ادامه دارد.

خبرگزاری "اراکان" میانمار دراین‌باره گزارش داد؛ انتشار عکسی جدید از جنازه سلاخی شده یک مسلمان روهینگیایی، برای چندمین بار دولت میانمار را در زمینه قاچاق اعضای بدن مسلمانان رسوا کرد.


نیروی امنیتی میانمار پس از دزدیدن اعضای بدن یک مسلمان روهینگیایی، جنازه تکه تکه شده او را به خانواده‌اش در روستای نیسافور تحویل دادند.

گفتنی است دولت میانمار، مسلمانان روهینگیایی را میانماری نمی‌داند و آنان را مجبور می‌کند بین اعتراف به بنگالی بودن و بازداشت و زندانی و زندگی در ارودگاه‌هایی با شرایط وخیم در مکان‌هایی نامعلوم، یکی را برگزینند.

مسلمانانی که بازداشت می‌شوند در معرض شکنجه‌های وحشیانه قرار گرفته و برخی جان خود را زیر این شکنجه‌ها از دست می‌دهند.

ماجرا وقتی تأسف‌بارتر می‌شوند که حتی بعد از مرگ زیر شکنجه نیز دولت میانمار دست از سر مسلمانان برنداشته و اعضای بدن آنان را سرقت می‌کند.

زندانیانی که با پرداخت غرامت مالی از زندان آزاد شدند، گفتند: حکومت، بدترین شیوه‌های شکنجی مانند شک الکتریکی، سوزاندن با آب داغ، بریدن اعضا و بریدن اعضای تناسلی را همچنان ادامه می‌دهد.

گفتنی است اعضای بدن بسیاری از مسلمانانی که توسط بودائیان تندرو یا دولت کشته شده‌اند و یا هنگام فرار در دریا غرق شده‌اند نیز سرقت شده و به باندهای قاچاق اعضای بدن تحویل می­‌شود.

چندی قبل بیمارستان دولتی "اکیاب"، اعضای بدن جنازه چندین مسلمان روهینگیایی که در دریا غرق شده بودند را دزدیه و به فروش رسانده است.

با گذشت بیش از ۲ سال از شروع دور جدید پاک‌سازی نژادی-مذهبی در میانمار، بودایی‌ها در سایه حمایت دولت همچنان به قتل، غارت و تجاوز جنسی به مسلمانان روهینگیا ادامه می‌دهند؛ اما سازمان‌های بین‌المللی و خصوصا کشورهای اسلامی هنوز در سکوت به سر می‌برند.

تاریخ : چهارشنبه 30 مهر 1393 | 10:44 ب.ظ | نویسنده : لطیفه زارعی | نظرات

  • گلوله
  • فراخوانی
  • کارت شارژ همراه اول